GNTV Naujienos Video

Naujienos 2018 07 23

Panevėžio miesto savivaldybė gavo ES finansavimą Dailės galerijos atnaujinimo darbams. Planuojama sutvarkyti senąjį Dailės galerijos pastatą: atidengti ir restauruoti autentišką rytinę sieną, sutvarkyti ekspozicines erdves. Tai ilgai lauktas projektas, kuris prasidės dar šiemet ir planuojama, kad bus baigtas kitų metų pabaigoje.

Rokiškis vėl ruošiasi tapti šalies autosporto sostine ir tikisi, kad per 20 tūkstančių žiūrovų iš visos šalies rugpjūčio 3-4 dienomis atvyks čia gaudyti greitų ir azartiškų „Samsonas rally Rokiškis“ akimirkų bei gerai praleisti laiko. Rajono meras sako, kad tai didžiausias ir bene labiausiai Rokiškio vardą garsinantis renginys.

Bene trejus metus vykę centrinio Panevėžio turgaus atnaujinimo darbai baigti. Ir miesto centre esantis turgus pirkėjų laukia gerokai atsinaujinęs ir erdvesnis, be to prekeiviams dabar sudarytos palankesnės sąlygos klientams pasiūlyti didesnį prekių asortimentą.

Neįprastai karšta vasara, o gal ir kitos priežastys lėmė tai, kad lietuvoje ėmė perėti stručiai. Štai rokiškėnų Dapkų sodybos kiemo puošmena – daugiau kaip dvi dešimtys mažyčių striučiukų, kurie, kaip bebūtų keista, išperėti čia – Lietuvoje. Kaip Nando veislės stručiai buvo adaptuojami prie lietuviško klimato ir mažylių auginimo paslaptys – reportaže.

 

Daugiau įrašų