Gerų naujienų televizija (GNTV HD) – Pirmasis optimistinis kanalas Lietuvoje. GNTV – kanalas pasiilgusiems teigiamų emocijų ir gerai praleisto laiko prie TV ekrano. Mūsų televizija vienintelė savo programą kurianti ir transliuojanti televizija Panevėžio regione. Esame pirmasis ir vienintelis optimistinis TV kanalas Lietuvoje. Visos laidos filmuojamos aukšta raiška (Full HD). Transliuojame tik autorines laidas (neretransliuojame kitų TV kanalų). Renginius, sporto varžybas filmuojame ir transliuojame tiesiogiai iš bet kurio Lietuvos kampelio.
Misija Rodyti kas gražu, įdomu ir naudinga, skleisti geras žinias apie šalies regionus ir juose kuriančius, dirbančius, gyvenančius žmones.
Vizija Stipri, regionų gyvenimą ir teigiamus pokyčius atspindinti televizija, žengianti kartu su naujausiomis technologijomis.
Mes rodome Savo kurtas, autorines laidas. Jose – paprasti ir žinomi krašto žmonės, dėmesys kultūrai, vaikų ir jaunimo kūrybai, saviraiškai, verslui ir verslininkams, sportui, sveikatai ir sveikam gyvenimo būdui. Tai, kas įdomu, aktualu, kuo galime ir turime didžiuotis.
Mūsų komanda Savo srities profesionalai, turintys daugiau kaip 15 metų darbo televizijoje patirtį, ir nauji perspektyvūs, kūrybingi žmonės.
Praktika mūsų televizijoje

Karjera