GNTV Naujienos Video

Naujienos 2018 07 16

AB „Panevėžio energija“ vykdo net 8 svarbius rekonstrukcinius projektus, kurių bendra vertė sudaro daugiau kaip 14 milijonų eurų! Anot bendrovės generalinio direktoriaus, nors kai kuriems gyventojams trasų rekonstrukcija ir sukelia nepatogumų, baigus darbus šiluma gali pigti, tad pakentėti verta.

Geriausiai valstybinius brandos egzaminus išlaikę Panevėžio rajono abiturientai pakviesti tradicinių mero pusryčiu Bistrampolio dvare. Rajono vadovas džiaugėsi, kad šiais metais prie stalo susėdo geriausieji iš visų 7 rajono gimnazijų.

Panevėžyje galerijoje „2-as aukštas“ surengta ir atidaryta paroda Ž raidei! Tai pirmoji tokia miesto centre atidaryta vaikų kurta paroda, kurią vienija vienintelė abėcėlės raidė.

Kaip įveikti nedidelius atstumus, tarkim iki darbo ar vaikų darželio, renkamės kiekvienas pagal save. Tačiau tiek aplinkosaugininkai, tiek ir visuomenės sveikatos specialistai įspėja, kad automobilių daroma tarša didžiulė ir kenkia ne tik išmetamas kuras, bet net ir automobilių keliamas triukšmas. Apie tai – reportaže.

 

Daugiau įrašų