GNTV Naujienos Video

Naujienos 2018 07 30

Jau daugiau kaip pusmetį veikiantis Lietuvos administracinių ginčų komisijos Panevėžio apygardos skyrius išnagrinėjuo ne vieną skundą valdininkais bei jų priimtais sprendimais. Dažniausiai gyventojai nesutinka su socialinės paramos skyriuose priimamais sprendimais. Tad pasak komisijos pirmininko pavaduotojos, institucija skirta administraciniams ginčiams nagrinėti –  reikalinga ir pasiteisinusi.

Tokio iniciatyvaus jaunimo, kokį turi Rokiškis, pavydėti galėtų visi Lietuvos miestai. Draugėn susibūrę jaunuoliai ėmėsi projekto „Idėja Rokiškiui“. Užmanymas paprastas, kuo daugiau įvairiausių idėjų, tuo įdomesnis miestas. Projekto globėju tapo rajono meras.

Miškuose, pamiškėse ir pievose šiuo metu netrūksta įvairiausių gėrybių rinkėjų. Dabar pats uogų sezonas, džiugina vis dažniau pasirodantys grybai, o ir žolelių įvairiausių dar galima rasti. Tačiau šių gėrybių mėgėjų tyko ir erkės. Anot specialistų, jų šiais metais gausu, o erkių platinamomis ligomis užsikrėtusiųjų – daugiau nei pernai.

Kultūros sostinės metams Rokiškis pradėjo ruoštis ne tik planuodamas, bet ir pradėdamas daryti realius darbus. Sėkmingai įvykus tarptautiniam medžio skulptorių plenerui, rajone įkurtas dar vienas kultūros židinys, ypač trauksiantis besidominčius baltų tikėjimu.

Daugiau įrašų