GNTV Naujienos Video

Naujienos 2018 10 25

Panevėžio kolegija organizavo tradicinę tarptautinę konferenciją, kurioje pristatytos kelios dešimtys reikšmingų mokslinių darbų.  Kolegijos partneriai, verslo atstovai ir studentai diskutavo apie globalizaciją ir jos įtaką šių dienų gyvenimui.

Panevėžys gali didžiuotis ne tik masiškiausiu ekologiško transporto – dviračių klubu šalyje, bet ir sportininkais. Vienas tokių – jauniausias klubo narys, vos trejų Oskaras. Jis šiemet pirmąkart startavo varžybose ir tapo savo grupės čempionu.

Nupjauta žolė, medžių lapai, sodo ir daržo žaliosios atliekos, tai atliekos, kurios teisingai rūšiuojamos gali būti naudingos. Tad kompostavimas – tai ne tik paprasčiausias būdas atsikratyti sodo ar daržo žaliosiomis atliekomis, bet ir galimybė pasigaminti kokybiškas ir natūralias trąšas augalams ir daržovėms auginti. Kompostavimui tinka visos organinės medžiagos, kurios tinkamai tvarkomos gali būti ir naudingos, o štai išmestos į bendruosius komunalinių atliekų konteinerius, ne tik teršia aplinką, bet ir kitas – perdirbimui tinkamas atliekas.

Daugiau įrašų