GNTV Naujienos Video

Naujienos 2018 10 22

Panevėžyje kuriamas bendruomeninis sodas! Juo, pasitelkus projekto lėšas, planuojamos paversti dešimtmečius apleistos 2 ha ploto teritorijos. Tiesa, „gyvybę“  šiose erdvėse turės palaikyti patys gyventojai:

Skatinti bendruomeniškumą tarp miesto jaunuolių kviečia Panevėžio kolegijos studentai. Jie, į svečius pasikvietė Jaunuolių dienos centro jaunimą, ir suorganizavo mėgstamų bei smagių sporto veiklų. Centro atstovai teigia, kad tai – puikus pavyzdys, kaip bendrauti  ir pagelbėti neįgaliesiems integruotis į visuomenę.

Panevėžio miesto vadovai dėkoja plaukimu per aukščiausiai esantį gėlo vandens ežerą ne tik savo idėjas, bet ir Panevėžį garsinančiam Vidmantui Urbonui. Pats sportininkas teigia, kad ekstremalaus žygio idėja yra kur kas svarbesnė, nei pats laukimas, ir džiugu, jog dalis pasaulio apie ją prakalbo!

Šiam kartui tiek. Visas šias ir kitas naujienas galite rasti ir socialinio tinklo Facebook Geru Naujienu TV paskyroje. O dabar palieku jus su svarbia ir aktualia informacija apie automobilių padangas, jų daromą žalą aplinkai ir oro kokybei.

 

 

Daugiau įrašų