GNTV Naujienos Video

Naujienos 2018 03 21

Panevėžio miesto savivaldybei prisistatė naujai sudaryta ir sekmadienį sezoną pradedanti futbolo komanda „Panevėžys“. Miestą reprezentuojančios komandos žaidėjai sako, kad susitikimo metu išsakyti linkėjimai išsipildys, nes komanda pradėta burti dar sausio mėnesį yra vieninga, tarytum šeima.

Ar galite įsivaizduoti daugybę žmonių vienoje vietoje, kurie tik šypsotųsi ir nejustų jokių neigiamų emocijų? Lietuvos psichologai bando suburti žmones ir organizuoja visuotinę “Mylinčio gerumo meditaciją”, per kurią visoje šalyje tuo pačiu metu gyventojai bus mokomi atsikratyti streso, daugiau šypsotis ir išmokti mylėti.

Panevėžio miesto Savivaldybės Visuomenės sveikatos biuras ragina gyventojus atkreipti dėmesį, kaip mūsų sveikatą veikia aplinkos sąlygos.  Susitikime su panevėžiečiais specialistai priminė, kokiu būdu įsitikinti, kad gyvename nekenksmingomis sąlygomis  ir kaip gyvenamąją  aplinką padaryti saugesne ir palankesne mūsų sveikatai.

Teatras „Menas“ savaitgalį žiūrovus kviečia į jautrią premjerą! Psichologinio teatro mėgėjams bus pristatyta olandų dramaturgės Lot Vekemans pjesė „Nuodai“, kurių režisierius vadina viena geriausių per pastaruosius 6-etą metų.

Daugiau įrašų