GNTV Naujienos Video

Naujienos 2018 03 22

„Sekmadienį Lietuvoje įvedamas vasaros laikas – laikrodžių rodykles reikės pasukti viena valanda pirmyn. Medikai tvirtina, kad tai visuomet sukelia stresą žmonėms, o norint to išvengti reiktų organizmą pradėti pratinti anksčiau.

Nors pasaulyje jau senokai populiari investicija į senovinius automobilius, Lietuvoje ši niša dar tik skinasi kelią. Kolekcininkai pripažįsta, kad tai brangus malonumas, tačiau visa tai ne tik dėl pinigų, bet ir dėl istorijos.

Nakvynės namuose gyvenančių asmenų skaičius nuolat auga“, – sako Zarasų rajono socialinių paslaugų centro vadovė. Pasak moters tokios socialinės paslaugos šiandien reikalingos ir jauniems, ir vyresniems. Todėl centre įgyvendinamas plėtros projektas.

5-iose Rokiškio rajono vietose įrengti nauji genocido įvykius gyventojams primenantys stendai. Genocido centro specialistai ragina nepraeiti pro šalį, ir sužinoti, kuo ne tik Rokiškio rajonui, bet ir visai Lietuvai reikšminga stendais pažymėta vieta, bei pamatyti čia pat esančius maršrutus, kuriuose – svarbūs vietos istoriją menantys objektai.

Daugiau įrašų