GNTV Naujienos Video

Naujienos 2018 05 07

Dar šiemet Rokiškio miesto ir rajono saugumui užtikrinti bus „įdarbintos“ kelios dešimtys vaizdo kamerų. Tai vienas iš 2018-ųjų Europos Sąjungos investicinių projektų, kurio vertė viršys šimtą tūkstančių eurų. Rokiškio meras juokauja, kad ši įranga ne tik užtikrins gyventojų ir rajono turto saugumą, bet ir galės pasitarnauti skubantiems ar vėluojantiems į pasimatymą.

Gegužės 7-ąją šalyje minima spaudos atgavimo, kalbos ir knygos diena. Lietuvių kalbos specialistai sako, kad tai gera proga prisiminti kodėl turime didžiuotis savo kalba ir galimybe skaityti lietuviškai. Šią dieną profesinę šventę mini ir žurnalistai bei leidėjai.

Į Panevėžio regioną išriedėjo 13 naujų policijos automobilių! Pastaruosius pareigūnai prilygina kone mobiliems biurams, ir tikina, jog naujosios transporto priemonės leis dirbti kur kas efektyviau.

Aplinkosaugininkai teigia, kad centralizuoto šilumos tiekimo sistema – palankesnė aplinkai! Be to, toks būdas šildytis namus bei kitas patalpas ir patiems gyventojams piniginę patuština kur kas mažiau.

 

Daugiau įrašų