GNTV Naujienos Video

Naujienos 2017 07 27

Lėktuvais, autobusais ar kruizais keliauti įpratę žmonės vis dažniau pamąsto apie savarankišką kelionę su visu namu ant ratų. Kemperių paslaugas siūlantys žinovai sako, kad keliautojai nori laisvės – važiuoti, kur nori; sustoti, kada nori, gamintis maistą ir pasiimti neribotą kiekį daiktų, o ir nuo prasto oro taipogi galite pabėgti.

Panevėžio atvirame jaunimo centre dar iki miesto gimtadienio bus atidaryta unikali paroda. Tai dviejų merginų įgyvendinto projekto „Pragiedruliai“ rezultatas. Jaunos panevėžietės miestelėnams pristatys unikalią, miesto kultūros istorija dvelkiančią Čerkeso – Besparnio sodybą.

Šventa Ona – šeimos ir derliaus globėja, tad Oninės lietuviams nuo seno svarbios. O šios šventosios užtarimo ir palaimos nuo šiol galės prašyti ir visi Bistrampolio dvaro lankytojai. Čia pastatyta unikali bronzinė šventos Onos skulptūra atvežta tiesiai iš Jeruzalės.

O dabar apie tai, kas jums pakelia nuotaiką? Tokį klausimą mes uždavėme sutiktiems panevėžiečiams, juk kartais nusišypsoti ir būti gerai nusiteikusiems padeda visai mažos smulkmenos.

Geros nuotaikos ir tik geriausių emocijų linki jums ir Gerų naujienų televizija. Šiam kartui tiek. Ačiū žiūrėjusiems, neužmirškite mūsų sekti ir socialiniame tinkle Facebook GNTV HD Televizija paskyroje. Sudie.

 

Daugiau įrašų