Čia ir dabar Video

„Čia ir dabar“ 2016 01 21

Informacine laida „Čia ir dabar“ 2016 01 21

 

Nacionalinio transplantacijos biuro atstovai sako, kad 2015-ieji – rekordiniai donorų metai. Kad vis daugiau kraujo duodama neatlygintinai, džiaugiasi ir Kraujo centrų darbuotojai, tačiau jo poreikis ypač išaugo po Naujųjų. Kai kurių kraujo grupių stygius – jaučiamas lyg šiol.

 

 

Panevėžio miesto savivaldybė verslininkus kviečia dovanoti miestui dovanas. Taip siekiama paskatinti visus aktyviai dalyvauti gražinant Panevėžį. Tikimasi, kad atsiras ir tokių, kurie ne tik parems finansiškai, bet ir patys imsis tvarkyti kai kurias miesto vietas.

 

 

Prieš daugiau kaip metus veiklą pradėjo Rokiškio Verslo klubas, į asociaciją jau suvienyjęs 24 šio krašto įmones. Jo steigėjai sako, kad klubo tikslas – atstovauti ne tik verslo, bet ir darbuotojų bei visų krašto gyventojų interesus.

 

 

Nuo šių metų supaprastėjo privalomojo sveikatos draudimo įmokų administravimo tvarka.  PSD įmokas nuo šiol adminstruos tik vienas administratorius – Sodra.

 

 

Sudominti vaikus chemija ir kitais gamtos mokslais Velžio gimnazijoje bandė Tartu universiteto mokslinio centro AHHA bendradarbiai. 300 vaikų dalyvavo moksliniame šou iš kurio išėjo kupini emocijų ir didžiulio susidomėjimo. Pedagogai sako, kad tokios laboratorijos, tai geriausias būdas paskatinti vaikus mokytis.

 

 

Karinių oro pajėgų Aviacijos bazėje Šiauliuose – pristatytas vienas naujausių Lietuvos pirkinių – kainavęs 52 mln eurų- trys sraigtasparniai „Eurocopter Dauphin“. Pirmąjį sraigtasparnį gamintojai Lietuvos kariuomenei perdavė dar birželį, kiti du – rudenį. Tačiau jie į karines užduotis neskraidys.

 

Daugiau įrašų