Čia ir dabar Video

„Čia ir dabar“ 2016 01 05

Informacinė laida „Čia ir dabar“ 2016 01 05

Panevėžyje praėjusiais metais pasaulį išvydo rekordiškai daug dvynukų. O štai per Naujuosius metus gimė net 8 kūdikiai. Medikai džiūgauja, kad nors ir pamažu, bet gimstamumas pagaliau pradėjo augti.

 

 

Praėjus keletui dienų po Naujųjų, iškart po Trijų Karalių – nuo namų ir įstaigų nuimami šventiniai papuošimai, nukabinami Kalėdiniai vainikėliai. Specialistai primena, jog tinkamai sutvarkyti reikia ir kelias savaites namus puošusias kalėdines eglutes, kurios paliktos tinkamoje vietoje taps biokuru.

 

Nors su žiemos iššūkiais kelininkai jau spėjo susidoroti, vairuotojai turėtų išlikti budrūs visą šaltąjį metų laikotarpį. Kelius prižiūrinčios įmonės pripažįsta, jog ne visi miestų ir rajonų keliai yra valomi ir barstomi, todėl eismo sąlygos gali būti nepastovios.

 

Kurortinis Lietuvos miestas Anykščiai jau pradeda ruoštis naujam turistiniam sezonui. Praėjusiais metais sulaukę rekordinių turistų srautų, šiemet turizmo specialistai sako turintys atlikti namų darbus, kad ne tik naujomis pramogomis, bet platesne paslaugų pasiūla galėtų nustebinti lankytojus iš Lietuvos bei užsienio.

 

 

Panevėžio palaikomojo gydymo ir slaugos ligoninėje – dar nenupuoštos unikalios kalėdinės dekoracijos, kurias sukūrė tos pačios įstaigos slaugytoja. Pasak ligoninės vadovės Violetos Grigienės, darbuotoja originalius papuošimus dovanoja kasmet ir savanoriškai, o nuoširdus slaugytojos rankų darbas ir darbuotojus, ir ligonius veikia tarsi terapija.

 

 

 

Daugiau įrašų