Namai / GNTV Naujienos / Naujienos 2018 06 28

Naujienos 2018 06 28

Savivaldybės taryba patvirtino, kad iki rugsėjo 20-os dienos nuo pareigų nušalintą Panevėžio miesto merą laikinai keičia pavaduotojas Aleksas Varna. Laikinas miesto vadovas tikina, kad savivaldybės administracija toliau įprastai dirba, o daugybė pradėtų įgyvendinti miesto infrastruktūrinių projektų tikrai nesustos, ir taryba bei administracija dirba ne tik su įgyvendinamais, bet ir būsimais projektais.

Pastaraisiais metais visi Panevėžio miesto darželiai dirba visą vasarą. Vaikų grupės paprastai būna sukomplektuotos jau gegužės mėnesį ir naujiems darželinukams vasarą patekti į ugdymo įstaigą tampa tikru iššūkiu. Į kebliausią situaciją šiuo atveju pakliūna tėvai, netikėtai gavę darbo pasiūlymą ankščiau nei planavo. Nors darželiai dirba, jie priversi laukti, kuomet  grupėje atsilaisvins vieta mažyliui, o taip gali ir neįvykti.

Tarptautinė komisija išrinko ir paskelbė S. Eidrigevičiaus menų centro architektūrinių idėjų konkurso laimėtoją.  Konkurso nugalėtojais tapo jaunų, Lietuvoje bei užsienyje pripažintų architektų komanda. Anot savivaldybės specialistų, įgyvendinus idėją, ji ne tik taptų šaliai svarbiu kultūriniu objektu, bet ir sujungtų šalia esančias, tačiau pernelyg atskiras Panevėžio miesto gatves.

Jau pradedamas atnaujinti Rokiškio dvaro parkas. Sūpynes, šiukšliadėžes ir kitus svarbius elementus įrengti leis bendras projektas su Latvija.

Taip pat žiūrėkite

Naujienos 2020 06 04