Namai / GNTV Naujienos / Naujienos 2017 10 16

Naujienos 2017 10 16

Panevėžio miesto centre vis dar yra Sovietmetį menančių beveik nebenaudojamų informacinių stendų. Nors jie miesto veido nepuošia, o ir jų kaiminystė įstaigos nesidžiaugia, tačiau miesto architektai teigia, jog šie stendai čia bus dar mažiausiai metus.  Kodėl – atsakymas kolegės Juditos Tamošiūnaitės reportaže.

Panevėžio palaikomojo gydymo ir slaugos ligoninėje paliatyviosios slaugos žinių sėmėsi ir Kupiškio medikai. Kupiškyje tokios paslaugos teikiamos vos pirmus metus, tad profesionalų bendradarbiavimas šioje srityje– labai svarbus.

Panevėžio Juozo Miltinio gimnazija mokyklos 50-metį atšventė siekdama rekordo! Mokiniai parašė ilgiausią šalyje, daugiau kaip 300 metrų ilgio, šventinį linkėjimą. Ir tai tik šventės startas, o uždarymas kartu su buvusiais mokyklos mokiniais vyks penktadienį „Cido“ arenoje.

83:69 tokiu rezultatu “Lietkabelis”   palaužė Kėdainių  „Nevėžį“ ir „Betsafe–LKL“ čempionate toliau žygiuoja be pralaimėjimų. Prie panevėžiečių pergalės užtikrintai prisidėjo Kšištofas Lavrinovičius, sužaidęs geriausias šio sezono rungtynes. Apie šias varžybas – vaizdo pasakojimas.

 

Taip pat žiūrėkite

Naujienos 2020 10 08

Parašykite komentarą