GNTV Naujienos Video

Naujienos 2018 12 03

Pirmoji šalyje Kalėdų eglutė įžiebta Panevėžyje. Nors spalvinga miesto žaliaskarė sulaukė daugybės įvairių vertinimų, panevėžiečiams ji patinka.  Gražiausia ją pavadino ir įžiebęs Kalėdų Senelis.

Lietuvos sveikatą stiprinančių mokyklų tinklo veiklos 25-mečiui paminėti Panevėžyje įvyko III nacionalinė mokslinė-praktinė konferencija „Vaikų sveikatos stiprinimas. Nuveikti darbai ir nauji iššūkiai“. Konferencijoje sveikatos specialistai džiaugėsi, kad moksleivių sveikata tampa prioritetu, o sveikatą stiprinančių mokyklų tinklas nuolat plečiasi.

Dešimtys Panevėžio miesto neįgaliųjų net ir esant darganotam žiemiškam orui susirinko prie miesto Kalėdų eglės, kad atkreiptų visuomenės dėmesį į neįgaliųjų integraciją. Susirinkusieji sudarė gyvą skulptūrą, „Neįgalusis“.

Iš lėto krosnyje degdamas kuras aplinką teršia labiau, tad palaikyti pastovią oro temperatūrą namuose ar kitose patalpose rekomenduojama prisijungus prie centralizuotai tiekiamos šilumos tinklo. Anot specialistų, taip šildytis namus yra pigiau, paprasčiau, o dėl miesto katilinėse sumontuotų įrengimų, ir į aplinką išskiriamas teršalų kiekis bus kur kas mažesnis.

 

Daugiau įrašų