GNTV Naujienos Video

Naujienos 2018 11 19

Nors iki kalendorinės žiemos dar turim laiko, o ir oras panašesnis į ankstyvą pavasarį, tačiau kalėdinė dvasia po truputį leidžiasi į šalies miestus ir miestelius. Panevėžyje jau puošiama įspūdinga šventinė Kalėdų eglė. Organizatoriai kiek ankščiau, nei įprasta, kviečia ir pastarąją įžiebti. Šventinei nuotaikai sukurti Panevėžio miesto savivaldybė šiemet skiria per pusantro tūkstančio eurų biudžeto lėšų.

Rokiškio baseino lankytojai muša rekordus! Kartais patekti į vos mėnesį atidarytą baseiną gali net ne visi norintys, tačiau lankytojų srautai jau skirstomi: vaikai, ir būsimosios plaukimo žvaigždės čia treniruojasi pirmoje dienos pusėje, likęs laikas skirtas gyventojams, tuomet įjungiamos ir visos 4-ios baseine įrengtos pirtys.

Panevėžio rajono savivaldybėje vykusioje tradicinėje „Verslo dienoje“ paskelbtos geriausios ir labiausiai rajoną garsinančios įmonės. Pasak rajono mero ir šventėje dalyvavusio Ūkio ministro, sėkmingas verslas kuria ir sėkmingą regioną bei Lietuvą. Tad nominuotiems ir visiems Panevėžio rajono verslininkams linkėta sėkmės, kuriant pridėtinę vertę sau ir savo šaliai.

Daugėjant automobilių miestuose, didėja ir pastarųjų keliama oro tarša. Anot instruktorių, prie oro taršos mažinimo miestuose prisideda net atnaujintos kelių eismo taisyklės. Situacija užmiestyje – visai kitokia.

 

Daugiau įrašų