GNTV Naujienos Video

Naujienos 2018 10 15

Rokiškio rajono smulkieji verslininkai šiais metais sulaukė 60 000 eurų paramos ir tai ne Europos sąjungos lėšos, tai rajono savivaldybės ir stambiųjų verslo įmonių indėlis į smulkiojo verslo plėtrą.  Rokiškio rajono savivaldybė kartu su didžiųjų įmonių vadovais įsteigė specialų fondą  paremti rajono smulkųjį verslą. Kitąmet fondo paramą bus siūloma dar padidinti.

Net populiarios rudens fotosesijos nukritusiuose medžių lapuose gali baigtis sunkia liga. Šalyje registruojama daugiau nei pernai erkinio encifalito atvejų. O šis virusas į organizmą gali patekti visiškai nepastebimai, perspėja specialistai.

Panevėžys – dviračių miestas ir šio sporto entuziastai kasmet tai įrodo vis labiau nustebindami. Savaitgalį mieste šalies dviračių sporto elitas varžėsi vienoje sudėtingiausių – kroso rungtyje. Nors oras lepino, įveikiant barjerus ir kliūtis, gedimų ir traumų sportininkams išvengti nepavyko.

„Prisijungusi Lietuva“ – projektas kviečiantis bendruomenes mokytis skaitmeninio raštingumo. Informacija apie šį projektą – reportaže

Daugiau įrašų