GNTV Naujienos Video

Naujienos 2018 10 04

Šalyje jau fiksuojami susirgimai sezoniniu gripu. Gydytojai įspėja permainingus orus vertinti atsakingai, neužmiršti tinkamos aprangos ir, žinoma, pasirūpinti savo imunitetu, kurį silpnina net ir stresas, netinkama mitybei bei kiti veiksniai. Nes nusilpus organizmui, sezono metu įvairaus tipo virusais galima susirgti net keletą kartų.

Pašilių stumbryne įvyko tradicinės stumbriukų krikštynos. Tiesa, vienas mažylis šiemet gimė netradiciškai vėlai, tačiau simboliškai – per popiežiaus vizitą.

Rudens gėrybių ir šviežių bei išskirtinių maisto produktų dažniausiai turguje ieško pirkėjai. Prekeiviai sako, kad produktų kokybė tampa labai svarbi. Taigi, kokių gėrybių šiandien galima rasti ant prekystalių ir kokius reikalavimus joms kelia pirkėjai – reportaže.

Nors dar tik įpusėja ruduo, jau galvojama apie žiemos malonumus. Planuojama, kad Panevėžio ledo arena šiemet bus atidaryta savaite ankščiau! Tačiau tai – dar ne pagrindinė naujiena panevėžiečiams, žiemos sporto mėgėjams. Per vasarą arena dar patobulinta, ir joje treniruotės bei varžybos šį sezoną vyks saugiau ir… kokybiškiau.

 

Daugiau įrašų