GNTV Naujienos Video

Naujienos 2018 09 27

Per šimtą Rokiškio rajono gyventojų naudojasi bendruomeninių šeimos namų teikiamomis nemokamomis kompleksinėmis paslaugomis. Anot specialistų, vos pradėjus įgyvendinti projektą, teigiami pokyčiai paslaugomis pasinaudojusiųjų šeimose – akivaizdūs, o per artimiausius dvejus metus tokia pagalba pasieks dar didesnę gyventojų dalį.

Zarasų rajono savivaldybė yra atsakinga už beveik 1300 kilometrų vietinės reikšmės kelių. Kaip sako savivaldybės specialistai, visuomet yra ką remontuoti, atnaujinti ir prižiūrėti. Tad šiuo metu įgyvendinami gatvių ir kelių atnaujinimo projektai, gyventojų ilgai laukti ir labai reikalingi.

Panevėžio palaikomojo gydymo ir slaugos ligoninė atvira studentams. Čia praktinių žinių semiasi ne tik mūsų šalies, bet ir studentai iš užsienio. Rugsėjį įstaigoje praktiką atliko studentės iš Turkijos. Ir nors palaikomasis gydymas ir slauga būsimiesiems specialistams yra vienos sudėtingiausių sričių, studentės praktiką slaugos ligoninėje įvardino, kaip geriausią pasirinkimą tobulinant profesines žinias.

Panevėžio miesto savivaldybė kviečia prisiminti daugiausiai miestui šiemet nuveikusius panevėžiečius ir tokių žmonių kandidatūras pateikti labiausiai nusipelniusiųjų tradiciniams apdovanojimams. Teikti paraiškas bus galima jau netrukus.

 

Daugiau įrašų