GNTV Naujienos Video

Naujienos 2018 09 24

Į Panevėžį vienai dienai susirinko angelai. Tiesa, dalis jų – kitokie, nei akiai įprasti sparnais pasipuošę. Pastarieji sėdėjo neįgaliųjų vežimėliuose ir aplinkinius netiesiogiai ragino atkreipti dėmesį į visuomenės pamirštus žmones.

Zarasuose įsigaliojo dvinarė rinkliava už mišrių komunalinių atliekų surinkimą ir tvarkymą. Nuo šiol visi nekilnojamojo turto valdytojai ir jų įgalioti asmenys privalės susimokėti už šiukšlių išvežimą, tiesa, mokestis bus diferencijuojamas. Tad netikslius pranešimus gavę ar su nustatytu rinkliavos dydžiu nesutinkantys, gali kreiptis į Zarasų savivaldybę ar Utenos regiono atliekų tvarkymo centrą dėl mokesčio dydžio nustatymo.

Rokiškio miesto Liongino Šepkos parke pastatytas naujas daugiafunkcinis treniruoklis. Jį miestas laimėjo konkurse, kuriame nurungta daugiau kaip 40 kitų šalies miestų. Na, o dabar rokiškėnams organizuojamos specialios treniruotės.

Panevėžio Juozo Miltinio dramos teatro premjera “Aklieji“  žiūrovus jau nustebino lig šiol teatruose dar nematytais sprendimais. Originalų ir pirmąjį tokį dviejų teatrų kūrinį šį sezoną bus galima pamatyti ne kartą, o jo kūrėjai žada, kad kaskart scenoje vykstantį veiksmą bus galima pamatyti naujai, net jei spektaklį kartą jau matėte.

 

Daugiau įrašų