GNTV Naujienos Video

Naujienos 2018 09 13

Panevėžio priemiestyje esančio Velžio gyventojai jau ne vienerius metus svajoja apie savo maldos namus. Tikintieji melstis dabar priversti vykti į Panevėžį ar netoliese esančias parapijas, tiesa sekmadieniais, pamaldos Velžyje vyksta, bet ne visuomet. Atkreipdama dėmesį į bendruomenės norus, Panevėžio rajono savivaldybė organizavo gyventojų apklausą poreikiams išsiaiškinti.

Rokiškio miestą rengiamasi atnaujinti ištisais kvartalais. Tokios daugiabučių namų ir, kartu, viešųjų erdvių atnaujinimo patirties savivaldybės specialistai jau semiasi iš Vokietijos specialistų.

Nors rudenį rekomenduojama skaičiuoti viščiukus, šalies kurortai tokiu metu skaičiuoja apsilankiusius turistus, vertina populiariausias vietas bei pramogas. Šiemet turizmo sezonas buvo labai aktyvus, sako pramogas siūlantieji ir neslepia, kad tai įtakojo nepaprastai šilta ir saulėta vasara.

Savaitgalį Panevėžyje startuoja Europos judumo savaitės renginiai! Visą savaitę panevėžiečiai bus kviečiami rinktis ekologiškas transporto priemones ir rūpintis savo sveikata bei gyvenamąja aplinka. Organizatoriai parengė ištisą nemokamų sveikatinimo renginių ciklą:

 

Daugiau įrašų