GNTV Naujienos Video

Naujienos 2018 08 27

Jaunos šeimos jau greitai galės teikti prašymus gauti subsidiją pirmajam būstui ar sklypui, kur jis bus statomas, regionuose. Specialistai ragina paskubėti, nes susidomėjimas didžiulis, o bendra subsidijų suma šiais metais tegalės siekti 2 milijonus eurų.

Pasiruošimas naujiems mokslo metams tampa tikru iššūkių moksleivių ir darželinukų tėvams bei jų piniginėms. Uniformos, sportinės aprangos, kuprinės – pasirinkimas ir kainų įvairovė didžiulė. Panevėžio centrinio turgaus prekeiviai sako, kad dabar pats apsipirkimo bumas, vaikai nori madingų ir ryškių drabužių, o tėvams svarbiausias kriterijus – kaina.

Panevėžio centrinio pašto lankytojai gali pamatyti įspūdingą 10-ies tūkstančių pašto ženklų mozaiką. Per Lietuvą keliaujantį įspūdingą signataro Jono Basanavičiaus portretą kūrė menininkė Jolita Vaitkutė.

Didžiausi automobilių srautai, be jokios abejonės, yra miestuose, tad čia susidaro ir didžiausi jų išmetamų teršalų kiekiai. Dar dvejojantiems kodėl verta rinktis visuomeninį transportą arba kitokį gamtai ir žmogui palankesnį susisiekimo būda, reportažas apie automobilių teršalų kiekius.

 

Daugiau įrašų