GNTV Naujienos Video

Naujienos 2018 08 13

Panevėžiečiai pastebi, kad miesto gėlynai šiemet atrodo kitaip. Anot savivaldybės specialistų, iš tiesų dalis augalų pasirinkti kitokie, nei praėjusiais metais. Be to vykdant miesto infrastruktūros atnaujinimo darbus įvairiuose vietose numatomi nauji želdynų plotai, tad naujovių turėtų netrūkti ir 2019-aisiais.

Panevėžiečiai gali pradėti naudotis bendruomeninių šeimos namų paslaugomis! Mieste duris tik ką atvėrė nauja įstaiga, kuri, anot miesto vadovų, padės išspręsti įvairias problemas ir gauti specialistų paslaugas ar konsultacijas, kurios daliai gyventojų lig šiol buvo neprieinamos.

Anot specialistų, įtakos oro kokybei turi ne tik šildymo kietuoju kuru katilo pasirinkimas, bet ir pastarojo įrengimas. Kaip išsirinkti optimaliausią mažiausiai taršų katilą, ir jį tinkamai įrengti, plačiau, reportaže:

Jau greitai per Lietuvą keliaus nuteistųjų meno darbų paroda! Kūriniai sukurti projekto metu, tačiau daliai kalinčiųjų tai buvo puiki galimybė išmokti kažko naujo ir save išreikšti. Panevėžio pataisos namų moterys meno darbus kūrė iš vilnos.

 

 

Daugiau įrašų