GNTV Naujienos Video

Naujienos 2018 07 12

Rokiškio miesto „Velykalnio“  bendruomenės parkas netrukus taps dar modernesniu!  Bendruomenė laimėjo prekybos tinklo projektą, iš kurio gaus 12 tūkstančių eurų parko infrastruktūrai pagerinti. Jį planuojama kiek labiau pritaikyti vyresnio amžiaus ir mažiesiems rokiškėnams.

Panevėžio miesto savivaldybė kviečia gyventojus teikti pasiūlymus, kaip būtų galima patobulinti maršrutinių autobusų tvarkaraščius. Anot specialistų, tai – puiki galimybė išsakyti savo nuomonę apie miesto viešąjį transportą ir pateikti rekomendacijas.

Nors vasarą itin populiariuose bėgimuose dalyvauja ir vaikai ir garbaus amžiaus gyventojai, patyrę bėgikai įspėja, kad net ir simboliniams kilometrams būtina pasiruošti. O per pirmąsias treniruotes atkreipti dėmesį būtina visai ne į skausmą.

Ilgai sportininkų laukta Panevėžio lengvosios atletikos maniežo rekonstrukcija prasidėjo. Šiuo metu jau yra tvirtinamos pastato konstrukcijos, greitai bus uždengtas naujas stogas, o vėliau maniežas bus apšiltintas, ir pritaikytas net tarptautìnėms varžyboms.

 

 

Daugiau įrašų