GNTV Naujienos Video

Naujienos 2018 07 09

Zarasų miestas šiais metais gerokai pasikeis ir ne dėl naujų turistinių objektų, bet dėl itin sparčiai ir didele apimtimi vykdomų daugiabučių namų renovacijos darbų. Viliamasi, kad iki metų pabaigos bus atnaujinta net 30 namų, o kai kuriuose kvartaluose ir visa infrastruktūra.

Panevėžio miesto savivaldybė steigia naują viešąją įstaigą, kuri turėtų užtikrinti geresnę transporto paslaugų kokybę, be to, taip savivaldybė nusprendė atskirti  viešojo transporto administravimo veiklas nuo vežėjo (operatoriaus) ekonominių-ūkinių veiklų. Įstaiga „Panevėžio keleivinis transportas“ pradės veikti dar šiemet.

Ilgai sportininkų laukta Panevėžio lengvosios atletikos maniežo rekonstrukcija prasidėjo. Šiuo metu jau yra tvirtinamos pastato konstrukcijos, greitai bus uždengtas naujas stogas, o vėliau maniežas bus apšiltintas, ir pritaikytas ir tarptautinėms varžyboms.

Informacija trumpai.

Baterijos ir akumuliatoriai – ypač kenksmingos atliekos. Medžiagos, kurios patenka į dirvožemį ar vandenį ne vietoje išmetus baterijas neigiamai veikia mūsų organizmą to net nežinant. Kur teisingai reikėtų išmesti tokias atliekas, reportaže:

Daugiau įrašų