GNTV Naujienos Video

Naujienos 2018 06 04

Šiandien Lietuvos, kaip ir kituose Europos ir ne tik, ūkiuose gausu įvairių veislių gyvulių. Tačiau tikrosios Lietuviškos veislės, šalies ūkiuose nyksta ir Baisogaloje esantis Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Lietuvos ūkinių gyvūnų genetinių išteklių apsaugos koordinavimo centras deda visas pastangas išlaikyti grynasias lietuviškas gyvūnų veisles ir jas populiarinti mažesniuose šalies ūkiuose.

Kaip sena patarlė byloja: roges ruošk vasarą. Todėl ja besivadovaujantieji, dabar rūpinasi namų šildymo sistemų atnaujinimu. Ekologijai bei švariai aplinkai neabejingi specialistai sako, kad privačių namų gyventojams reiktų atkreipti dėmesį į alternatyvios energijos šaltinius. Saulės baterijos, saulės kolektoriai, geoterminis šildymas ne tik išvaduoja nuo rūpesčio rūpintis kuru, bet ir visiškai apsaugo nuo patalpos bei aplinkos oro taršos ir galimo jos žalingo poveikio sveikatai.

Informacija trumpai.

Kelionių vadovas „Vysla per Lenkija“, anot jo sudarytojo ir bendradarbių, knyga skirta mėgstantiems keliauti ir dar nepažinusiems kaimyninės Lenkijos. Beje, leidėjai sako, kad ją verta turėti į svečią šalį vykstant net ir apsipirkti.

Savaitgalį Panevėžyje vyko Olimpinė diena. Šventės akimirkos trumpame vaizdo klipe.

Daugiau įrašų