GNTV Naujienos Video

Naujienos 2018 05 28

Panevėžio rajono penktokai gavo programavimui ir tobulėjimui šioje srityje pritaikytus kompiuteriukus. Anot  lektorių, Micro:bit‘ai atveria lygias galimybes pradėti mokytis programuoti visiems penktokams, o ir kompiuteriukus galima pritaikyti ne vien tik informacinių technologijų pamokoje.

Lietuvos aklųjų bibliotekos Panevėžio padalinys veiklos metus skaičiuoja jau dešimtmečiais, tačiau yra kas čia dirbančiuosius dar gali nustebinti, tai – dovanos. Grotuvai skirti knygoms klausyti, didžiausia ir bene vienintelė šią įstaigą pasiekusi labdara.

Rokiškyje atnaujinamas Juozo Tūbelio progimnazijos stadionas. Žadama, kad moderniu net kelias erdves turėsiančiu stadionu jau rugsėjį galės naudotis ne tik mokyklos bendruomenė, bet ir miesto gyventojai

Informacija trumpai.

Tradicinis Panevėžio vasaros festivalis – „Susitikime penktadienį“ – šiemet keičia formatą! Žadama, kad veiklos bus kur kas interaktyvesnės, renginių metu gyventojai galės dalyvauti ne tik koncertinėse ir edukacinėse programose, bet ir paskaitose, o atvirų bagažinių turgelyje apsilankyti kiekvieną renginio penktadienį.

Daugiau įrašų