GNTV Naujienos Video

Naujienos 2018 04 30

Kaimiškyje esančiame medelyne gegužės mėnesį bus pasėta eksperimentinių eglučių partija. Medelynas įsigyjo mikorizės, kas reiškia, kad į augalo sėjimui naudojamas durper bus įpilta ir grybienos. Tokios eglutės turėtų geriau įsitvirtinti dirvoje, o jas pasodinusieji jau po keleto metų galės tikėtis ir grybų derliaus.

Šiuo metu Rokiškio rajone įgyvendinami net keli stambūs investiciniai projektai. Anot rajono vadovų, jie turėtų stipriai pagerinti rajono gyventojų kasdienybę, kadangi keisis miesto infrastruktūra, rajono gyventojams bus labiau pasiekiamas kultūrinis gyvenimas bei stipriai išaugs ne tik miesto, bet ir rajono miestelių saugumas – jį užtikrins kelios dešimtys vaizdo kamerų.

Vasaros atostogas planuojantys  kraujo donorai raginami nepamiršti į savo planus įtraukti ir donorystės. Vasarą kraujo poreikis nesumažėja, tačiau donorai neretai pareigą „gelbėti gyvybes“ kiek atideda, o tiems, kam tuo metu reikės kraujo, toks sprendimas gali tapti lemtingu.

Panevėžio „Vilties“ progimnazijoje mokiniai turi išskirtines galimybes, kokių ateityje gali ir nepasitaikyti: vaikams čia leidžiama piešti ant sienų. Anot pedagogų, nuotaikingi piešiniai ir užrašai ant sienų tampa savotišku moksleivių pasididžiavimu, o, kad būtų pasiektas dar labiau akį džiuginantis rezultatas, į šią veiklą pamažu įsitraukia ir tėveliai.

Daugiau įrašų