GNTV Naujienos Video

Naujienos 2018 03 12

Panevėžio miesto bedarbiams savivaldybė sudarė sąlygas padirbėti laikinai. Pagal programą iki 5 mėn. dirbti galės sudėtingesnėms socialinėms grupėms priskiriami asmenys. Anot specialistų, kai kuriems programa pasinaudojusiems asmenims atsiveria  galimybės įsidarbinti ir ilgesniam laikui.

Zarasų rajono biudžetas šiais metais subalansuotas pagal galimybes, tačiau rajono meras džiaugiasi, kad šiemet bus įgyvendinta nemažai strateginių projektų, kurie Zarasų miesto veidą keis iš esmės ir darys dar patrauklesniu ne tik vietos gyventojams, bet ir turistams.

Sporto treneriai pastebi, kad vis labiau artėjant vasarai ir atostogų sezonui  žmonės grįžta į sporto sales ir intensyviai imasi siekti kartais nerealių tikslų. Tačiau elgiantis būtent taip galima stipriai sau pakenkti. Tad šiame reportaže, patarimai, kaip dar iki vasaros tapti gražesniais ir sveikesniais.

Dažniausiai žiemą šalyje fiksuojamas didesnis oro užterštumas! Sveikatos specialistai primena, kad būtent oro tarša gali būti daugelio ligų priežastimi. Kokias ligas sukelia kietosios dalelės ir kaip nuo jų apsisaugoti, reportaže:

 

Daugiau įrašų