GNTV Naujienos Video

Naujienos 2018 03 05

Kaip būtų galima pagerinti pėsčiųjų, dviratininkų ir neįgaliųjų gyvenimo sąlygas Panevėžyje, miesto gyventojai pateikė dešimtis pasiūlymų. Darnaus judumo planas – parengtas, o artimiausiu metu bus svarstomi gyventojų pateikti pasiūlymai.

Jau kovą turėtų prasidėti Panevėžio LEZ sujungimo darbai su transporto koridoriumi, vadinama Via Baltica. Anot LEZ projektų vadovo, tai dar labiau turėtų padidinti šios vietos patrauklumą investuotojams.

Verslininkai pradeda ieškoti galimybių bendrauti ir bendradarbiauti su studentais bei juos ruošiančiomis švietimo įstaigomis. Štai bendrovės „ProRentus“ atstovai studentams vedė paskaitą apie galimybes sėkmingai įsidarbinti ir dirbti regionuose. Anot Panevėžio kolegijos atstovų, tai pirmoji tokia iniciatyva, tačiau tikimasi, kad ieškodami perspektyvių specialistų panašią praktiką pritaikys ir kitų sričių verslai.

Panevėžio „Lietkabelio“ krepšininkai kovo 4-ąją įrodė savo pranašumą ir namuose rezultatu 95:85 įveikė Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ komandą. Nors kritikos dėl žaidimo antrąjame rungtynių kėlinyje netrūko, pergalė yra pergalė tad pasigrožėkime rungtynių akimirkomis.

Daugiau įrašų