GNTV Naujienos Video

Naujienos 2017 11 22

Kitąmet planuojama atnaujinti bemaž pusę Zarasų miesto daugiabučių. Darbai prasidės ir pavieniuose namuose, ir bus pradėta įgyvendinti kvartalinė renovacija. Šie projektai keis Zarasų miesto veidą.

Turintys idėjų ir nežinantys nuo ko pradėti ,ar kaip turimas idėjas patobulinti bei išvystyti į verslą visas problemas kviečiami išspręsti vos per keletą dienų renginyje „Idėjų savaitgalis“. Šį kartą didžiausias dėmesys robotikos technologijoms.

Ilgėjant tamsiajam paros metui tampa labai svarbu turėti ir taisyklingai dėvėti atšvaitus ar drabužius su šviesą atspindinčiais elementais. Kasmetinė praktika rodo, kad ne visi eismo dalyviai supranta atšvaitų svarbą ir jų neturint kylančius pavojus. Atsižvelgiant į tai Panevėžio policijos pareigūnai surengė akciją, per kurią ne tik dovanojo miestelėnams atšvaitus, bet ir paaiškino kaip tinkamai juos nešioti.

Ugniagesiai įspėja, kad priežiūros paliktos šventinės girliandos gali sukelti grėsmę. Prieš įsigyjant jas verta pagalvoti, kur pastarosios bus kabinamos ir ypač atidžiai reikėtų įvertinti senų girliandų saugumą.

Daugiau įrašų