GNTV Naujienos Video

Naujienos 2017 11 20

Zarasų lengvaatlečių laukia geri laikai. Rekonstruojamas Pauliaus Širvio progimnazijos sporto aikštynas bus vienintelis Zarasuose, kuriame galės sportuoti ne tik lengvaatlečiai, bet ir mokyklos, sporto ir visa miesto bendruomenė. Tokio sporto objekto, pasak rajono vadovų, labai reikėjo.

Pirmą kartą Panevėžio kolegijoje vyksta unikali akcija kviečianti Bendruomeninių vaikų globos namų auklėtiniams padovanoti kalėdinių papuošimų. Nors akciją inicijuoja studentai, dovanoti šventinę nuotaiką likimo nuskriaustiems vaikams gali visi gyventojai.

Ir dar apie vieną gražią jaunimo akciją. KTU Panevėžio technologijų ir verslo fakulteto studentai nusprendė baigti studentų savaitės rengininius, apkabindami visą miestą. Tam buvo pasirinkti minkšti meškučiai, gyventojus džiuginę iš pat ankstyvo ryto.

Panevėžio „Lietkabelis“ namuose nusileido Kauno „Žalgiriui“. 70:66 po tokiu rezultatu pasibaigusių rungtynių kauniečiai gali vadintis vienvaldžiais LKL lyderiais ir džiaugtis jau devinta pergale iš eilės. “Lietkabeliui” tai buvo pirmasis šio sezono pralaimėjimas namuose. Užfiksuotos rungtynių akimirkos ir emocijos – vaizdo pasakojime.

Daugiau įrašų