GNTV Naujienos Video

Naujienos 2017 10 10

Panevėžio rajono savivaldybė skuba įsisavinti kelių remontui ir priežiūrai skirtas lėšas. Anot specialistų, kol kas tepadaryta vos 10-adalis šiemet suplanuotų darbų, tačiau tikimasi, jog oro sąlygos bus palankios ir didžioji dalis planų bus įgyvendinta.

Iki šiol buvęs apleistas Panevėžyje esantis Gabrielės Petkevičaitės- Bitės namas pamažu tampa menininkų namais. Čia savo dirbtuves jau įkūrė 6 dailininkai, turintys idėjų kaip gyventojus supažindinti ne tik su jau pabaigtais darbais, bet ir su kūrybos procesu, kuris ir vyksta naujose erdvėse.

Kitąmet kūdikiai bus nemokamai skiepijami nuo roto viruso. Gydytojai neslepia, jog net ir paskiepijus kūdikį tikimybė, jog mažylis susirgs išlieka, tačiau liga turėtų praeiti kur kas lengviau, tad tėvams rekomenduojama tokia galimybe pasinaudoti.

Panevėžio „Lietkabelis“ šį Lietuvos krepšinio lygos sezoną dar nepajuto pralaimėjimo skonio. Komanda sekmadienį namuose rezultatu 87:69 įveikė Prienų-Birštono „Vytautą“ ir sirgaliams leido atšvęsti jau šeštąją iš eilės pergalę. Beje, „Lietkabelis“ liko vienintele komanda žengiančia be nesėkmių, o štai dešimtoje vietoje esantis „Vytautas“ šį sezoną dar nepatyrė pergalės džiaugsmo. Jūsų dėmesiui – gražiausios rungtynių akimirkos.

Daugiau įrašų