GNTV Naujienos Video

Naujienos 2017 10 03

Panevėžio socialinių paslaugų centras atidarė pirmąjį šeimynos butą „Saulės zuikučiai“ kur jau apgyvendinti 6 likimo nuskriausti vaikai. Čia jiems suteiktos visos sąlygos jaustis kaip namuose, ir įgyti įgūdžių, kurių vaikai negautų  institucinės globos sąlygomis.

Lietuvos futbolo federacija pateikė pasiūlymą Panevėžiui: įsirengti profesionalią paplūdimio futbolo aikštelę. Miesto vadovai federacijos pasiūlymą priėmė teigiamai ir jau planuojama tokią aikštelę įrengti rekonstruojant Panevėžio  kultūros ir poilsio parką.

Panevėžio miesto savivaldybės Visuomenės sveikatos biuras sukvietė daugiau kaip 1000 panevėžiečių, kartu siekti Lietuvos rekordo. Taip buvo paminėta Pasaulinė širdies diena, tuo pačiu priminusi rekorde dalyvavusiems ir ne tik, kaip svarbu rūpintis savo širdimi.

Prekybos, pramonės ir amatų rūmų aukštas apdovanojimas – “Darbo žvaigždės  medalis” įteikiamas riteriams darbo ir profesijos srityje. Per tris darbo dešimtmečius jo nusipelnė ir Algirdas Janonis, dabar jau buvęs ilgametis bendrovės „Kriautė“ darbuotojas. Staliumi dirbęs vyras sako, kad tobulėti darbe galima kiekvieną dieną, net ir tris dešimtmečius dirbant toje pačioje įmonėje.

 

Daugiau įrašų