GNTV Naujienos Video

Naujienos 2017 09 28

Panevėžyje kuriasi nauja benamėmis katėmis besirūpinanti organizacija „Puma“. Nors įstaigos savanorės paliktas ir bešeimininkes kates prižiūri jau keletą metų, moterys nusprendė, kad metas plėsti veiklą ir kurti organizaciją, kuri galėtų padėti namus rasti jų ieškantiems katinams. Kaip joms sekasi – reportaže.

Rokiškio miestas jau dar pradeda ruoštis 2019-ųjų kultūros sostinės renginiams. Anot projekto atstovų – ko ne metus vyksiančios šventės dalyviai kaskart pamatys skirtingus išskirtinius kultūros vingius, kurių Rokiškio kraštas pademonstruoti gali  išties daug.

Panevėžio miesto Visuomenės sveikatos biuras ragina rūpintis savo širdimi! Biuro specialistai vis dažniau su gyventojais susitinka ragindami rūpintis savo sveikata, ir kviesdami į renginius, kuriuose galima išmokti gyventi sveikiau.

Panevėžio regione sparčiai plinta Afrikinis kiaulių maras. Specialistai primena, jog apie pastebėtus atvejus būtina pranešti valstybinei maisto ir veterinarijos tarnybai, o dėl viruso patekimo į ūkius dažniausiai kalti patys gyventojai.

 

Daugiau įrašų