GNTV Naujienos Video

Naujienos 2017 09 12

Raudonos nosys, Gydytojai klounai miesto gimtadienio proga atvyko pasveikinti mažųjų panevėžiečių, kurie miesto šventę turėjo praleisti ligoninės palatose. Anot gydutojų, tokie vizitai ligoninėse yra labai laukiami, nes po jų vaikai sveiksta greičiau.

Vienas iš pagrindinių atviros visuomenės bruožų -nevyriausybinės organizacijos.  Šių organizacijų tikslas yra, tarpininkaujant tarp visuomenės ir valdžios, gerinti vietos gyvenimo sąlygas ar padėti tiems žmonėms, kuriems pagalba labiausiai reikalinga. Tad besiplečianti nevyriausybinių organizacijų įvairovė skatina didinti šių organizacijų veiklos, valdymo ir finansavimo skaidrumą, apie tai kalbėta ir Panevėžio rajono savivaldybėje vykusiame pasitarime.

Panevėžyje vykusiose drakonų valčių varžybose netrūko adrenalino ir stipriausių regionų sportininkų kovų. Nors komandos į savo gretas įtraukė ir šalies geriausius irkluotojus, visgi, stipriausi varžybose – panevėžiečiai!

Akcinė bendrovė „Panevėžio energija“ intensyviai atnaujina dalį šilumos trasų. Šiuo metu Panevėžyje, Kėdainiuose, Rokiškyje ir dar trijuose rajonuose vykdomi 8 projektai, kurių bendra vertė – per 14 milijonų eurų.

 

Daugiau įrašų