GNTV Naujienos Video

Naujienos 2017 08 10

Nacionalinis kraujo centras skambina pavojaus varpais. Lietuvoje trūksta universalios ir labiausiai reikalingos pirmos neigiamos grupės kraujo. Donorų organizatorių teigimu, vasara tas metas kai kraujo stygius jaučiamas nuolat, nors poreikis nuolatinis.

Per vasarą šalies moksleiviai jau perskaitė per 13 tūkstančių knygų ir tai ne galutiniai, ir ne tikslūs skaičiai. Tokią apskaitą veda šalies bibliotekos, šiemet moksleivius pakvietusios priimti „Skaitymo iššūkį“. Šio žaidimo tikslas – per vasarą įveikti 10 skaitymo užduočių.

Triatloninkės Alinos Rancevos gerbėjai ir rėmėjai pirmą kartą kviečiami į palaikymo vakarą. Norintys pabendrauti su sportininke ar paremti pasirengimą šių metų ultratriatlono čempionato etapui tai jau greitai galės padaryti specialaus renginio metu.

Kunigas Simas Maksvytis teigia, jog susipažinti su Panevėžio Švč. Trejybės bažnyčios rūsiais išties verta, nes juos savo rankomis kasė patys gyventojai. Be to, čia saugomi unikalūs meno dirbiniai ir yra vienintelis šalyje „liftas į dangų“. Plačiau apie bažnyčios požemių paslaptis – reportaže.

 

 

Daugiau įrašų