GNTV Naujienos Video

Naujienos 2017 07 11

Dviračių mėgėjams – geros naujienos. Šiemet Panevėžyje planuojama atnaujinti ir naujai ištiesti net kelis dviračių takus. Dviračių klubas savivaldybės specialistus ragina bendradarbiauti rengiant projektus ir su Panevėžio rajono savivaldybe, o miesto vadovai išsakyti norus ir pageidavimus skatina dviratininkus.

Retai lankomos kapavietės gali atitekti kitiems. Pagal dabar galiojančią tvarką, 2 metus neprižiūrimas kapas gali būti perduotas kitiems jo pageidaujantiems gyventojams. Anot kapinių prižiūrėtojų, tokia tvarka jau dabar kelia nepatogumų emigrantams. Tačiau džiugina tai, kad per keletą mėnesių kai kuriose kapinėse neprižiūrimų kapaviečių skaičius sumažėjo kone ketvirtadaliu ir dalis jų dabar  atrodo kur kas gražiau.

O dabar apie vasaros malonumus. Pramogos ant vandens darosi vis populiaresnės. Vieną tokių šį sezoną pristato ir Zarasai. Čia veiklą pradėjo vadinamasis Wake parkas, ant vandenlentės kviečiantis stotis visus turinčius bent kiek drąsos ir noro jas išbandyti ir sako, kad tam šis parkas tinkamiausias.

Daugiau įrašų