GNTV Naujienos Video

Naujienos 2017 06 13

Panevėžio miesto savivaldybės dovana krepšinio klubui “Lietkabelis” – 50 tūkstančių eurų premija. Įteikdamas padėkas miesto meras Rytis Mykolas Račkauskas visų panevėžiečių vardu dėkojo ne tik už sidabro medalius, bet ir miesto istorinį įvykį sporto srityje.

Panevėžyje apie daržus ir sodus galima kalbėtis ne tik su ūkininkais. Šioje srityje  specializuojasi ir kalėjimas, tiksliau, nuteistosios. Moterys augina daržoves, o derlių atiduoda vaikams, kurie už grotų auga su savo motinomis. Kai kurioms žemės ūkio darbų teko mokytis iš pagrindų, na o kitos  jau kurpia planus kaip tęs veiklą išėjusios į laisvę.

Rokiškio rajono vadovai ir šiemet rūpinasi vaikų bei jaunimo užimtumu vasarą. Šiais metais savivaldybė atrado galimybių vasaros projektams skirti daugiau lėšų, nei pernai, tad vasarą stovyklaus dar daugiau jaunųjų rokiškėnų.

Istorijos ir klasikos mėgėjus iš visos Lietuvos sekmadieniais į Bistrampolio dvarą jau 15-ąjį kartą kviečia tradicinis vasaros festivalis. Šiemet išskirtinė muzikos šventė lankytojus džiugins ne tik visą vasarą, bet ir rugsėjį. Organizatoriai pažada jaukius gerai žinomų muzikų bei atlikėjų koncertus, bei naujus netikėtus sprendimus.

Daugiau įrašų