GNTV Naujienos Video

Naujienos 2017 05 18

Panevėžyje esantis Povilo Plechavičiaus skveras popiet „pasipuošia“  šiukšlėmis. Anot savivaldybės specialistų, verslininkai turėtų pasirūpinti šiukšliadėžėmis, tačiau jos šalia maistu išsinešimui prekiaujančių vietų būna ne visada, savivaldybės pastatytų šiukšliadėžių nepakanka, miesto centras skendi šiukšlėse, o maitinimo įstaigų vadovai rizikuoja gauti baudas.

Iki gegužės 26 dienos Panevėžio mieste ir apylinkėse vyks Karaliaus Mindaugo husarų bataliono organizuojamos pratybos „Karaliaus kirtis 2017″. Mokymuose taip pat dalyvaus ir kitos specialiosios tarnybos, įmonės, įstaigos bei nevyriausybinės organizacijos. Pilietiškais kviečiami būti ir gyventojai.

Dėl nemalonaus kvapo ir balų taromatuose kalti patys butelius priduodantys gyventojai, teigia užstato sistemos darbuotojai. Anot jų, į taromatus priduodami neišpilti, nešvarūs buteliai yra ne tik nehigieniški, bet ir gali sukelti aplinkiniams sveikatos problemų.

Panevėžio apskrities valstybinė mokesčių inspekcija parengė atmintinę ūkininkams, padėsiančią susipažinti su paprastesne leidimų įsigyti lengvatiniu akcizų tarifu apmokestinamų dyzelinių degalų, skirtų žemės ūkiui, išdavimo tvarka.

Daugiau įrašų