GNTV Naujienos Video

Naujienos 2017 05 17

Vaikų namų globos petrvarka – galvosūkis valdžiai, skausmas vaikams. Nors pastaruoju metu daugėja norinčiųjų globoti vaikus šeimose, bet daugiau nei pusė jų net neslepia, jog tai daro dėl pinigų. O kai kurie pasiėmę globoti vaiką, po kurio laiko juos ir vėl grąžina į globos įstaigą.

Valstybinė ligonių kasa prie Sveikatos apsaugos ministerijos ir visos teritorinės ligonių kasos, siekdamos priminti, koks svarbus šeimos sveikatai yra šeimos gydytojas, kaip svarbu rūpintis sveikata ir daryti viską, kad nesirgtumei, vasario–kovo mėn. organizavo 5–12 klasių moksleivių nuotraukų konkursą „Sveika šeima“.

Panevėžio kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų mokykla jau treti metai iš eilės rengs šeimos sveikatingumo olimpinę dieną “Būk sveikas ir žvalus” į kurią šiemet pasikvietė Panevėžio reprezantacinę futbolo komandą “Panevėžys“. Šventės metu moksleiviai kartu su futbolininkais išbandys naujus projekte “Užauginkime Lietuvai Ronaldo” laimėtus furbolo vartus.

Gegužės 26-ąją Panevėžyje startuoja tradicinis renginys „Susitikime penktadienį“. Kaskart šimtus panevėžiečių į miesto centrą sukviečiantis festivalis šį kartą stebins kaskart vis kitokia tematika.

Daugiau įrašų