Čia ir dabar Video

„Čia ir dabar“ 2016 05 10

Informacinė laida „Čia ir dabar“ 2016 05 10

Kupiškio ugniagesiai gesinti gaisrų skuba iš buvusių arklidžių. Tokiose patalpose jau daugybę metų dirbantys gelbėtojai patys turėjo pasirūpinti ir technika, kuri nuo drėgmės nuolat pūdavo, ir patalpomis, kurios visiškai nepritaikytos turimam transportui. Tačiau jau šiemet ugniagesiai turėtų keltis į naujas patalpas, kurių laukė kelis dešimtmečius.

 

 

Rokiškio rajonas – turtingas kultūros paveldo objektais, kuriems reikalinga nuolatinė priežiūra. Šių metų paveldosaugos darbai rajone jau įsibėgėjo, tačiau tam skirta biudžeto lėšų suma – nedidelė. Todėl, kad unikalūs kultūros paveldo objektai rokiškėnus bei svečius džiugintų ir toliau – būtina visų gyventojų pagalba

 

 

Sveikti vaikams padeda ir gydytojai klounai. Jau šešerius metus lankydamiesi ligoninėse raudonnosiai mažiesiems pacientams taiko vadinamąją klouno terapiją, kuri pastaruoju metu ypač populiarėja visame pasaulyje. Šį kartą linksmieji personažai gerą nuotaiką dalino Respublikinėje Panevėžio ligoninėje besigydantiems vaikams.

 

 

Gegužės 27-ąją Panevėžys pražys radastų žiedais. Tai projekto „Panevėžys vienija ir taškas“ renginys, kurio metu bus renkamos aukos Panevėžio palaikomojo gydymo ir slaugos ligoninei.

 

 

Dovana Panevėžio miestui – aštuonios sakuros. Tikimasi, kad naujasis skverelis, kuriame nuo šiol žydės japoniškos vyšnaitės taps dar vienu gyventojų ir miesto svečių traukos objektu.

 

 

Šiauliuose apsilankė aukščiausio rango Vatikano pareigūnas ir dvasininkas kardinolas Pietro Parolinas. Iš Vilniaus, Vatikano valtybės sekretorius,  lėktuvu atskrido į Šiaulius ir pirmaisuia apsilankė Karinių oro pajėgų Aviacijos bazėje. Po to aukojo mišias vienuolyno koplyčioje, aplankė Kryžių kalną.

 

Daugiau įrašų