Čia ir dabar Video

„Čia ir dabar“ 2016 04 26

Informacinė laida „Čia ir dabar“ 2016 04 26

 

Panevėžio mokyklose svarstoma galimybė įdiegti išmaniąsias klases. Pedagogai tokiai naujovei nesipriešina ir mano, jog mokymosi procesui tai atneš gerų rezultatų, tačiau baiminamasi dėl to, ar visi sugebės jomis tinkamai naudotis.

 

 

Štai kaip Rokiškis nusprendė garsinti savo kraštą. Jau greitai  parduotuvių  lentynose pasirodys naujas prekinis ženklas. Rokiškio verslininkai skatinami kurti rajoną reprezentuojančius produktus, kurių kiekvienas bus paženklintas specialia etikete. Pirmas toks produktas – Rokiškio aliejus.

 

 

Birželio 27-ąją Panevėžio kolegijai vadovauti pradeda naujai išrinktas direktorius Gediminas Sargūnas. Naujasis vadovas pokyčių vos pradėjus darbus nežada, tačiau jų gali būti jau kitais mokslo metais. Dėstytoju kolegijoje greičiausiai liks ir buvęs jos direktorius Egidijus Žukauskas.

 

 

Įsibėgėjo Nacionalinė bibliotekų savaitė! Jos metu lankytojams itin daug dėmesio skiria Panevėžio apskrities Gabrielės Petkevičaitės-Bitės biblioteka, kurioje parengta daugybė parodų, renginių bei pristatomos naujos paslaugos skaitytojams.

 

 

Šalies teisėsauga pradėjo taikyti naują kardomąją priemonę – intensyvią priežiūrą elektroninėmis apykojėmis – įtariamiesiems, kurie galimai padarė apysunkius ir sunkius nusikaltimus. Tikimasi, kad naujoji sistema ne tik leis sutaupyti, bet ir sumažins nusikalstamų veikų skaičių.

 

 

Antrą kartą Lietuvoje vykęs pramoginis renginys „Moterų ralis“ pretenduoja būti įrašytas į Lietuvos rekordų knygą. Tiek dalyvių, kiek šį kartą sulaukė šios netradicinės lenktynės, nėra buvę nė viename moterų renginyje.

 

 

Daugiau įrašų