Čia ir dabar Video

„Čia ir dabar“ 2016 04 19

Informacine laida „Čia ir dabar“ 2016 04 19

Jau įsibėgėjo rokiškėnų ilgai laukto baseino statybos. Nors darbai vyksta sklandžiai, baseinas greičiausiai bus pastatytas tik per 6-erius metus, be to, kiek mažesnis, nei norėtų vietos sportininkai.

 

 

Panevėžio miesto savivaldybės tarybos sprendimu nuo rugpjūčio 31 d. „Nevėžio“ pagrindinė mokykla prijungiama prie „Vyturio“ progimnazijos. Miesto vadovai sako, kad šiam procesui jau buvo ruoštasi ir ragina moksleivių tėvus bei „Nevėžio“ mokyklos administraciją nesiblaškyti, neberengti revoliucijų, o registruoti vaikus į  „Vyturio“ progimnaziją. Esą taip bus išsaugoti ir klasių komplektai, ir mokytojų darbo vietos.

 

 

Panevėžio miesto vadovai tikina, jog pirmieji jų darbo metai praėjo sėkmingai, ir nors kai kurie valdžios sprendimai džiugino ne visus miestelėnus, jie buvo būtini. Be to, per metus suplanuota daugybė darbų ateičiai, tad iki kadencijos pabaigos Panevėžyje planuojama dar daug ką pakeisti.

 

 

Krepšinio klubui „Lietkabelis“ – Panevėžio miesto valdžios dėmesys. Pirmą kartą Baltijos krepšinio lygoje laimėjęs bronzos medalius klubas pasveikintas ir mero. Krepšininkai sako, kad prie pergalės prisidėjo ir tai, ir kad vis daugiau sirgalių tiki jais, o valdžia pakeitė požiūrį į sportą.

 

 

 

Kelios dešimtys laivais plaukiančių panevėžiečių ant vandens ne pramogavo, o rimtai darbavosi. Iš Nevėžio upės jie ištraukė 7000 litrų šiukšlių. Daugiausia rasta plastikinių butelių, tačiau nustebino ir tokie radiniai, kaip televizoriai ar prekybos centro vežimėlis. Pasak organizatorių, net ir surinkus tokį kiekį atliekų, mieste esanti Nevėžio dalis dar nėra švari, tad tokią akciją reikėtų pakartoti bent keletą kartų.

 

 

 

Atlikėjas Donatas Montvydas svečiavosi karinių oro pajėgų aviacijos bazėje. Čia daininkas ne tik pirmą kartą surengė programą kariams, bet ir gavo progą apsivilkti naikintuvo piloto aprangą, bei pasėdėti ispanų „Eurofighter taiphoon“ kabinoje. Eurovizijos dainų konkursui besiruošiantis atlikėjas sulaukė ir oro policijos misiją vykdančių ispanų karių palaikymo.

 

Daugiau įrašų