Čia ir dabar Video

„Čia ir dabar“ 2016 04 14

Informacine laida „Čia ir dabar“ 2016 04 14

Netvarkingų laiškų dėžučių savininkai nebesulauks korespondencijos. Lietuvos paštas gyventojus ragina suskubti pasirūpinti tvarkingomis dėžutėmis, nes nuo vasaros laiškininkai jiems nebepristatinės siuntų. Panevėžiečiai sako, jog tai ne tik palengvins darbą pašto darbuotojams, bet ir nebegadins miesto įvaizdžio.

 

 

Didžiulio ne tik panevėžiečių, bet ir aplinkinių rajonų gyventojų susidomėjimo sulaukusi Panevėžio ledo arena baigė pirmąjį pramogų sezoną ir jau ruošiama antrajam. Arenos vadovai šį rudenį žada gyventojus pasitikti visiškai sutvarkę aplinką ir parengę dar daugiau pramogų.

 

 

 

Keiksnojantys Panevėžio gatves gali lengviau atsipūsti – jau šiemet daugelis jų bus sutvarkytos, o kai kur net nutiestos naujos. Gražės ir daugiabučių kiemai, savivaldybė ketina atnaujinti 13 namų įvažas.

 

 

 

Nuo šių metų „Sodrai“ perimus administruoti privalomojo sveikatos draudimo įmokas, gyventojams iškilo daugybę klausimų. Ypač tiems, kurie jas moka savarankiškai, arba tiems, kurie išvykę į užsienį. „Sodros“ Panevėžio skyriaus specialistai pateikia pagrindinę informaciją, kuri šiuo metu aktualiausia panevėžiečiams.

 

 

 

Įsibėgėjus projektui „Panevėžys vienija ir taškas“, prie jo prisidėjo ir Panevėžio miesto savivaldybės Visuomenės sveikatos biuras. Biuro specialistai šį mėnesį skatina panevėžiečius išmokti gyventi ekologiškiau bei mažinti vartojimą.

 

 

Daugiau įrašų