Čia ir dabar Video

„Čia ir dabar“ 2016 04 07

Informacine laida „Čia ir dabar“ 2016 04 07

 

 

Projektas „Panevėžys vienija ir taškas“ plečiasi ir balandį renginių ruoš dar daugiau nei kovą. Šįkart prie Juozo Miltinio dramos teatro projekto prisideda ne tik miesto  švietimo ir kultūros įstaigos, bet ir medikai, o renginių temos skatins žmones gyventi ekologiškiau.

 

 

Iki birželio 30 dienos gyventojai Valstybinei mokesčių inspekcijai turi pranešti apie grynais pinigais gautas paskolas ir dovanas, kurių iki šiol nebuvo deklaravę. Pateikus šį, tik šiais metais priimamą pranešimą, ateityje mokesčių mokėtojui kils mažiau rūpesčių pagrindžiant brangaus turto įsigijimo šaltinius.

 

 

Lietuviai vis dažniau domisi daržininkyste. Tai rodo stipriai išaugęs sėklų pardavimas. Šiais metais ypač perkamos ekologiškos sėklos, kuriomis rūpintis žmonės pradėjo dar vasario mėnesį.

 

 

Balandžio 15-ą dieną Panevėžio LIONS klubas kviečia į labdaros koncertą. Muzikiniame teatre vyksiančiame koncerte žiūrovai pirmą kartą Panevėžyje galės pasiklausyti operos primadonos Nomedos Kazlaus atliekamų klasikos kūrinių. Labdaringo koncerto metus už bilietus surinktos lėšos bus skirtos Panevėžio regos centrui „Linelis“.

 

 

Panevėžiečiai ir miesto svečiai kviečiami filmus žiūrėti ir naktį. Kino centras „Garsas“ organizuoja jau tradicinį tarptautinį kino festivalį „Europos kinas ir dieną, ir naktį“, kurio metu bus parodyti pripažinimo sulaukę filmai, taip pat vyks susitikimai su garsiais režisieriais.

 

 

Rokiškio kultūros centre – unikali Sofijos Kanaverskytės rankų darbo vėliavų paroda „Lietuvos valdovai“. Kultūros centro vadovo Eriko Druskino teigimu, šią parodą turėtų aplankyti visi besidomintys menu ir istorija, kadangi šios vėliavos jau dabar yra tikra vertybė.

 

Daugiau įrašų