Čia ir dabar Video

„Čia ir dabar“ 2016 04 05

Informacine laida „Čia ir dabar“ 2016 04 05

 

Nors Panevėžio miesto savivaldybės vadovai pripažįsta, jog kai kuriuos buvusios vadovybės darbus pabaigti buvo ganėtinai sunku, visgi,  2015-ųjų rezultatai byloja, jog pasidžiaugti yra kuo: sėkmingai baigti svarbūs projektai, įvykdytas biudžetas, priimti ryžtingi sprendimai ir suplanuoti nauji darbai šiems bei ateinantiems metams.

 

Nuteistosioms, auginančioms vaikus atsiveria durys į laisvę. Už nesunkius nusikaltimus kalinčios mamos iš įkalinimo įstaigos keliasi į erdvų namą, kurį nupirko norvegai. Tikimasi, kad tai suteiks galimybę vaikams turėti turtingesnę vaikystę, o mamoms sugrįžus į laisvę leis greičiau integruotis visuomenėje.

 

Per praėjusius metus, lyginant su 2014-aisiais, sąnarių keitimo operacijų eilės sutrumpėjo kone per pus. Šiemet šiek tiek trumpesnis ir sąnario skyrimo laikas. Tačiau specialistai teigia, jog viskas vyktų dar greičiau, jei atsakingesni būtų patys gyventojai.

 

Rokiškio krašto muziejaus darbuotojų bei rajono vadovų pastangų dėka krašto muziejuje atverta įspūdinga mados istoriko surinkta Aleksandro Vasiljevo karalienės Viktorijos laikų suknelių bei aksesuarų kolekcija. Muziejininkai teigia, jog dvare viešėdamas parodos autorius sakė, jog Rokiškio dvaras – tinkamiausia vieta šiai parodai Lietuvoje, bei patikino, jog 18-o amžiaus suknelės bei griežti aksesuarai abejingų nepaliks.

 

Panevėžio moterų klubo „Soroptima“ dovana panevėžiečiams – sveikatos patarimai iš žinomo farmacininko ir žolininko lūpų. Moterys sako, kad apie sveikatą reikia kalbėti kuo daugiau, juolab, žinoti kokiais atvejais nebūtina iškart griebtis cheminių medikamentų.

 

Daugiau įrašų