Čia ir dabar Video

„Čia ir dabar“ 2016 02 02

Informacine laida „Čia ir dabar“ 2016 02 02

Medikai informuoja, jog sergamumas gripu ir ūmiomis viršutinių kvėpavimo takų infekcijomis sparčiai auga visoje Lietuvoje. Gripo epidemiją jau paskelbė Kauno, Alytaus, Druskininkų, Ukmergės ir Panevėžio savivaldybės. Pastarosios valdininkus taip pat pakirto ši liga, tad teko perskirstyti darbus.

 

 

Nuo sausio pirmosios įsigaliojo įstatymo pataisa, kuri įpareigoja pacientus pranešti, jei šie pas medikus negalės atvykti suplanuotu laiku. Daugiausiai neatvykstančiųjų vis dar pastebima odontologijos skyriuose ir gydytojai teigia, jog kol kas įstatymas neveikia, nes nėra reglamentuota atsakomybė.

 

 

Būsimų pirmokų tėvai sunerimę dėl vietos mokykloje. Specialistai ramina, kad tokia situacija kaip didžiuosiuose miestuose Panevėžiui negresia, tad būdėti naktimis ir prašymus pateikinėti anksčiau tikrai neverta.

 

 

Mažesnės maisto kainos – vis dar tik Lenkijoje ir Bulgarijoje, tai paaiškėjo atlikus nepriklausomą populiariausių prekių kainų palyginimą 14-oje Europos šalių. Prekybos tinklo MAXIMA užsakymu atliktas tyrimas parodė, kad dažniausiai vartojamų prekių krepšelis mūsų šalyje praėjusiais metais pabrango trimis eurais ir tai įtakojo ne euro įvedimas.

 

 

Nors ir vėliau nei planuota, tačiau ne mažiau įspūdingai vasario 5-ą dieną Panevėžyje bus atidaryta ilgai laukta nauja pramogų erdvė. Jau baigiami paskutinieji darbai ir gyventojai bei sportininkai galės pradėti naudotis degta Panevėžio ledo arena.

 

 

Rokiškio miesto vietos veiklos grupė, vienijanti bendruomenės, verslo ir savivaldos atstovus, paruošė miesto plėtros strategiją. Įgyvendinus joje numatytus tikslus ir priemones, viliamasi, kad Rokiškis taps patraukliu gyventi, kurti ir dirbti, ir čia sugrįš jauni perspektyvūs specialistai.

 

 

Daugiau įrašų