Namai / GNTV Naujienos / Naujienos 2018 11 26

Naujienos 2018 11 26

Panevėžio Jaunuolių dienos centro jaunimas  net kelis kartus per dieną renkasi į būrelį, pavadintą „fabrikėliu“. Tai idėja, prie kurios gali prisidėti kiekvienas smulkių ir nesudėtingų darbų turintis verslas. O būrelio nauda, anot organizatorių,  – abipusė.

Į tradicinę šventę “Derlius 2018” rinkosi Panevėžio rajono ūkininkai. Čia pasveikinti geriausi ir darbščiausi, aptartos sėkmės ir rūpesčiai, pasidalinta patirtimi. Kaip sako Panevėžio rajono meras, vėlyvas ruduo tinkamiausias metas apžvelgti praeinančius metus.

Panevėžio krašto tautodailininkai, amatininkai ir visi turintys idėjų ką pasiūlyti Kalėdų seniui, dar gali registruotis ir dalyvauti „Kalėdinėje mugėje“. Ji vyks gruodžio 7-9 dienomis, “Cido” arenoje. Pasak organizatorių, idėjų ir šventinės dvasios, čia tikrai netrūks.

Atšalę orai diktuoja savo – ir ne tik kokį garderobą, bet ir kokius maisto produktus rinktis. Turgaus prekeiviai sako, kad pirkėjai dabar ieško raugintų daržovių, įvairių žolelių mišinių ir to, kas natūralu bei pagaminta namuose ar nedideliuose ūkiuose. Kokių dar rankų darbo prekių ieško pirkėjai – reportaže.

 

Taip pat žiūrėkite

Panevėžio kolegija kuria energetinių procesų studijų ir inovacijų centrą

Parašykite komentarą