Namai / GNTV Naujienos / Naujienos 2018 11 22

Naujienos 2018 11 22

Artėjančių švenčių nuotaikas greičiausia pajunta pašto darbuotojai. Jie sako, kad norintieji pasveikinti užsienyje gyvenančius artimuosius, jau turėtų suskubti pakuoti ir siųsti kalėdinius siuntinius. Kol kas gyventojai to daryti per daug neskuba, tačiau prekyba šventiniais atvirukais jau įgavo pagreitį.

„Kartais svajoti reikia garsiai ir tos svajonės išsipildo,“ – taip sako Panevėžio Švento Juozapo globos namų direktorius Patrikas Skrudupis. Būtent globos namų gyventojų svajonė turėti gyvąjį kampelį, geradarių dėka ėmė ir išsipildė. Dabar globos namai turi akvariumą ir dar vieną nedidelę bei spalvotą svajonę.

„Šiuolaikinė gydymo įstaiga privalo lygiuotis į paskutinius mokslinius pasiekimus ir žinias pacientų gydyme,“ – sako Panevėžio palaikomojo gydymo ir slaugos ligoninės direktorė Violeta Grigienė. Tad šioje įstaigoje vyko mokslinė-praktinė konferenciją, kurią medicinos darbuotojams vedė Vilniaus universiteto Medicinos fakulteto mokslo darbuotojai: profesoriai bei docentai.

Štai tiek gražių ir gerų naujienų mūsų kanale. Toliau rubrika – “Rūšiuoju dabar”, joje šįkart apie antrinių žaliavų rūšiavimą.

 

 

Taip pat žiūrėkite

Naujienos 2020 10 08

Parašykite komentarą